You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Oliva Yatırım

Arsanızı Buluyoruz...

Projenizi Çiziyor, İzinleri Alıyoruz...

Hayalinizdeki Evi Anahtar Teslim Yapıyoruz!

Neden Biz?

1. Benzersiz Tasarım

1.sınıf ve ödüle layık tasarımlar kadar benzersiz ve etkileyici çalışmalar yaratmak için tüm hayal gücümüzü , duygularımızı ve marifetimizi işin içine katıyoruz.

Neden projelerimiz farklı?

Bunun cevabı biraz rekabet içgüdüsü biraz da bize verilmiş bir hediye diyelim.Mimar, iç mimar ve peyzaj mimarlarından oluşan tasarım takımımız eğitimleri, yaklaşımları ve hayal güçleri ile diğerlerinden oldukça farklı bir çalışma ve gayret içindeler.

Biz aslında mimarinin de ötesine geçtiğimiz için tasarımda tüm mimari , iç mimari ve peyzaj unsurlarını bir bütün olarak ele alıyoruz.Bizim inandığımız tasarım tümüyle hissiyat içermeli, basit olmalı ve kafanızdaki ana temaları da size renkler , içerik , ritim ve ölçeklerle anlatabilmeli.

Hayaller bir kara kalem ile başlar;

2. Sürdürülebilir Kalite

Amacımız evinizi hassasiyet ile inşa edip ömür boyu kullanım sağlamak,

İnşaatta birinci kalite işçilik ve malzemeden bahsetmek çok kolaydır ama bu bahsettiğimiz malzeme ve işçilik ömür boyu sürer mi?

Aslında işin sırrı detaylarda saklı , OLİVA ile sadece bir müteahhit değil bir sanatkar ile çalışırsınız.

Ege Bölgesi yalıtım konusunda özellikle dikkat edilmesi gereken bir bölgedir,

Kış aylarında ısı kayıplarını yaz aylarında ise ısı kazançlarını azaltmak için en etkili yol ısı yalıtımıdır. Bilindiği gibi yalıtımın kalınlığı arttıkça ısı kazanç ve kayıpları önemli ölçüde azalırken yalıtım maliyetinde de artışa neden olacaktır. Bu durumda maliyet analizi yaparak yalıtımın optimum kalınlığı belirlenmelidir.

Sizinle günlerce konuşulur , fikirler gider gelir, tartışılır ve renge bürünür;

3. Zamanında ve Hedeflenen Bütçede

Tasarım süreçlerinin sonunda tamamen uzman görüşlerimizle size bir bütçe verilecek olup bu bütçe kesinlikle aşılmayacaktır. Bunu garanti ediyoruz.

...

4. Bizden Başkasını İstemeyeceksiniz

Evinizi yaparken mimarımız, iç mimarımız , peyzaj mimarımız ve şantiye şefimiz her an sizinle olup sorduğunuz detaylara ve sorulara anında cevap bulacaksınız.

OLİVA yı seçtiğinizde aslında bambaşka bir iş ilişkisinin içerisine girdiğinizi göreceksiniz. Sizde oluşturacağımız güven ve kalite duygusu bu durumu daha da pekiştirecektir.